Intro | Kontakts ir sācies!

Zinātnē runā, ka mēs dzīvojam hologrāfiskā Visumā, bet kas to ir radījis? Kas ir tas augstāks intelekts, kas to radījis? Kā notiek Visuma radīšanas procesi? No kurienes nāk šis intelekts? Kā tas mums vair palīdzēt?

Šajā mentorprpgrammas sadaļā "Kosmiskās sarunas" Jānis Brūns intervē “ekstradimensionālus” inteliģences, pārstāvjus, kuri ikdienā sazinās ar kanāliem - cilvēkiem, kuri ir spējīgi uztvert un translēt šo frekvences informāciju.

Epizodēs mēs iepazīstināsim kanālu vai kontaktpersonu kopā ar konkrēto būtni vai būtnes apziņas grupu (ang. "collective"), ar kuru viņi sazinās.

Pievienojies un iegūsti plašāku pasaules skatījumu, kā arī palīdzēsim kopā atbildēt uz jautājumiem, ko cilvēki ir uzdevuši kopš seniem laikiem -

  • kas mēs esam,
  • kāpēc mēs esam šeit un
  • uz kurieni mēs dodamies?

Visas epizodes sadaļā "Zvaigžņu ceļš" vari apskatīt šeit

Visas epizodes un iedvesmas video pieejami Dzīves Virsotnes Mentorprogrmmā!

➡️ ➡️ ➡️ PIEVIENOJIES MENTORPROGRAMMAI 5 DIENAS BEZ MAKSAS UN SĀC IEPAZĪT PLAŠĀKU PASAULI JAU ŠODIEN!
Visi video materiāli ir paredzēti tikai informācijas un izglītības nolūkiem. Tie nav paredzēti, lai aizstātu medicīnas speciālista vai kvalificēta veselības aprūpes sniedzēja norādījumus, tai skaitā par fiziskām, garīgām un ar veselību saistītām problēmām un jautājumiem.

Šajos video izklāstītie viedokļi ir tikai izglītošanas nolūkos.

Dzīves Virsotne neiesaka nekādus konkrētus produktus, pakalpojumus, praksi, dzīvesveidu, uztura izmaiņas, padomus vai citas tēmas, kas tiek paustas šajos video.

Video paustie personu uzskati un viedokļi ne vienmēr atspoguļo Dzīves Virsotnes un tās sadarbības partneru pārstāvētos uzskatus un redzējumu.

Pabeigt un turpināt  
Diskusija

0 komentāri